Сьогодні майже в кожному жіночому гардеробі можна знайти предмети одягу, які запозичені «з чоловічого плеча». Але за кілька десятиліть вони так впевнено прижилися в образах сучасних жінок, що скоро ніхто і не згадає їх історію. Одними з таких речей стали жилети і піджаки. Мабуть, їх можна знайти в кожній шафі в різних варіаціях, і розлучитися з ними прекрасна стать ні за що не готовий, вони адже такі стильні і зручні!

Жилети та піджаки

Жилети та піджаки

Фильтры:
Сортировка

Жіночі жилетки. Історія.

Версій походження жилетів існує безліч. За однією з версій одяг, схожий на сучасні жилети, носили у Франції місцеві балагури, що розважають людей на ярмарках, по інший - перший жилет, точніше його аналог, пошив кравець на ім'я Жиле, в честь якого і назвали пошитий предмет. Також існує версія, що жилети прийшли до нас з Туреччини, де повсюдно носили безрукавки - «желек», і вже зі сходу жилет перекочував до нас.

Примітно, що відбулася ця подія всього два століття назад, і спочатку жилети навіть потрапили під заборону, що, до речі, надихнуло тодішніх дизайнерів на його видозміни, і введення в гардероб аристократії. Тоді ж вперше жилет з'явився в жіночому гардеробі. На відміну від чоловічого костюма, де жилет найчастіше одягався під низ, в жіночому йому виділили почесне місце, і одягали поверх одягу. Знову спалахнула популярністю жилети зобов'язані субкультурі «хіпі», що виникла в 60-их роках в Америці, учасники якої обожнювали носити замшеві жилети в етно-стилі.

З чим поєднувати жіночі жилети і жіночі піджаки.

У цьому сезоні на піку популярності подовжені жилетки, схожі на пальто або довгий піджак без рукавів, які ідеально впишуться в осінній і весняний гардероб справжніх модниць. Безумовним хітом ось уже пару десятків років є спортивні жилетки: вони зручні, практичні, стильні, і універсальні. Особливо незамінна річ для любителів активного способу життя: жилетки легкі, не сковують рухів, в них тепло, і при цьому не буде жарко, що дуже актуально для мінливої ​​погоди, коли вранці і ввечері холодно, а днем ​​стає жарко. Радимо купити жіночу жилетку всім любителям комфортної і універсальної одягу, бажаючим виглядати стильно в активному ритмі життя.

Створюйте стильні образи з жіночим піджаком Жіночі піджаки, так полюбився всім без винятку представницям прекрасної статі, мають не менш вражаючу історію. Незважаючи на те, що спочатку піджак був деталлю класичного костюма, і асоціювався з діловим стилем, зараз жіночий піджак купують для повсякденного гардероба, щоб носити кожен день під спідниці, джинси, плаття, вдало комбінуючи з речами в стилі кежуал. Особливо цікаво виглядають поєднання піджака строго стилю з вільними джинсами, або струмливими сукнями та спідницями з яскравим малюнком - це підкреслює жіночність, і додає образу родзинки.