Жіночі купальники (Україна). З наближенням літа кожна дівчина починає пошуки свіжого купальника, щоб з повною впевненістю в собі відкривати пляжний сезон. Але так як за допомогою цієї деталі жіночого гардеробу скорегувати недоліки фігури дуже складно, купити купальник жіночий іноді представляється досить непростим завданням. Оскільки самого купальника на тілі занадто мало, щоб серйозно зіграти роль у створенні образу, перш за все він повинен ідеально сісти по фігурі. Тому першим етапом пошуку буде визначення моделі купальника за типом жіночої фігури, а вже наступним безпосередньо вибір кольору.
Купальники

Купальники

Фильтры:
Бренд
Цвет
Размер
Сортировка

Купити жіночий купальник в Україні.

Що стосується вибору купальника за параметрами фігури, також важливо проаналізувати всі наявні нюанси, під які власне і належить підлаштовуватися. Кіке ж проблеми можуть виникати у верхній і нижній частині купальника? Почати можна з плечей. Тим, у кого є недоліки в цій зоні можна орієнтуватися на кілька варіантів. У випадку з похилими плечима краще доглядати моделі з широкими лямками, які візуально створять відсутні вертикальні лінії і обсяг в плечах. Для широких плечей добре підходить варіант з підтримкою навколо шиї, що зміщує перспективу до розширення з плечей і переносить акцент на шию.

Наступним важливим фактором, з яким слід розібратися перш, ніж купити жіночі купальники - розмір грудей. Для маленьких розмірів добре коректують пропорцію і додають уваги там, де це потрібно варіанти з пушап і декоративними елементами - бантиками, рюшами. Середній розмір відмінно виглядає в будь-якій формі бюста, трикутної або круглої, з пушап і без нього. Більш уважно до примірці бюстика варто ставитися власницям пишної форми грудей. Щоб чашка забезпечувала гарну підтримку і при цьому не додавала зайвого обсягу, вона повинна бути досить щільною, а сам бюстик повинен мати кісточки.

Варіант злитого купальника відмінно підходь всім жінкам, якщо звичайно підібраний за розміром. Але особливо хороший він в тому випадку, коли є необхідність приховати проблему з животом. Переходячи до нижньої частини купальника, також можна умовно поділити її на три групи. Дівчатам з вузькими стегнами, яким необхідно візуально розширити стегна знадобляться плавки з тими ж рюшами та іншими декоративними елементами, або ж шортики. Для середнього розміру підходять стандартні моделі бікіні. Ну а великим дівчатам варто вибирати плавки з середньою шириною бічних частин і відмовитися від шортиків і плавок на зав'язках.

Інтернет магазин жіночих купальніків Provocator.ua.

У нашому каталозі представлено широкий вибір фірмових товарів від провідних зарубіжних виробників. Тут жіночі купальники купити можна не тільки з високоякісних матеріалів, а й за вигідною ціною. Завдяки цікавій акційною програмою, яку підтримує наш сервіс, на будь-який товар можна отримати солідну знижку, особливо в період сезонних розпродажів. На всю продукцію передбачений порядок надання гарантійного обслуговування, а оплата і доставка товару здійснюється по всій Україні будь-яким зручним способом. Для отримання гарячих новин щодо актуальних знижок і розпродажів досить пройти просту реєстрацію на сайті. На будь-яке питання завжди готовий відповісти наш фахівець за безкоштовним номером, вказаним на сторінці.