Жіноча гідроекіпіровка в інтернет-магазині provocator.ua. Для професіоналів і любителів водних видів спорту, таких як серфінг, вейкбординг та інших, наш магазин пропонує фірмовий одяг та аксесуари. В інтернет магазині можна придбати жіночий гідрокостюм або окремо зібрати верх і низ з футболки і шортів, самих різних фасанов і забарвлень. Для тих, кому подібний спорт в новинку, не зайвим буде знати, що правильно підібраний гідрокостюм або гідрофутболка забезпечать комфорт і безпеку в воді. Тому, перш ніж купити гідроекіпіровку жіночу в Україні, слід ознайомитися з особливостями обраного виду спорту.

Гідроодяг

Гідроодяг

Фильтры:
Бренд
Цвет
Размер
Сортировка

Жіночий гідрокостюм. Декілька порад.

Якщо Ви шукайте відповідний гідрокостюм для серфінгу, наприклад, почати потрібно з того, в яких температурних умовах планується його використання. Для низьких температур передбачені утеплені гідрокостюми з підкладками і товщим матеріалом, а для комфортного плавання при температурі води 16-24 ° С підійде більш тонкий костюм, можливо з короткими рукавами або шортами.

Сидіти гідрокостюм повинен дуже щільно, щоб забезпечити максимально зручний рух у воді і непроходження її під матеріал. Крім того, на сьогоднішній день дизайн такого одягу досить різноманітний і привабливий, що дозволяє отримати ще більше задоволення від улюбленого заняття.

 

Гідровзуття жіноче і аксесуари.

Можливо, не всі знають, для чого сьогодні потрібна гідрообувь. Такі вироби призначені для комфортного пересування по дну водойми або березі, де підвищена небезпека отримати травму ступні. Водні види спорту в особливості вимагають захисту наших ніг від пошкоджень при ковзанні. У заняттях водними видами спорту не варто нехтувати і захистом для рук. Зокрема Гідрорукавички в основному призначені для забезпечення теплозахисту рук, ізолюючи їх від холодного вітру і вологи.

Вони можуть бути виконані у вигляді класичної 3-5-ти палацовий рукавички або рукавиці. Для власної безпеки і комфорту, все необхідне приладдя для водних видів спорту слід шукати тільки в спеціалізованих магазинах, які є не у всіх містах. Але сьогодні купити жіночу гідроекіпіровку в Києві зовсім не обов'язково, в офлайн магазині. Ви можете все знайти в інтернет-магазині, не виходячи з дому.