Маска жіноча лижна. Екстремальні види спорту, такі як гірськолижний, передбачають наявність спеціальної спортивної екіпіровки. Серед іншого в підготовці обмундирування, для любительок зимових видів спорту зокрема, обов'язково необхідно купити лижну маску жіночу, щоб захистити свої очі від сильного вітру, снігу, яскравого сонячного світла. Суворі погодні умови, та ще й у поєднанні з рухом по снігу на досить великій швидкості, можуть не тільки пошкодити зір і завдати шкоди здоров'ю, але також ще і створюють неабиякі незручності в процесі катання.
Лижні маски

Лижні маски

Фильтры:
Сортировка

Які бувають жіночі лижні маски.

Крім свого основного призначення в якості захисту очей від ушкоджень, лижна маска забезпечує контрастний і чіткий огляд. За рахунок спеціальних фільтрів поліпшується видимість навколишнього простору, створюється протитуманний ефект, усуваються відблиски і пригнічується відбитий від снігу світло. Важливо також те, що матеріал маски ударопрочен і в разі сильного пошкодження скло не лопається і не розбивається, захищаючи таким чином очі від осколків. У виготовленні лижних масок застосовують різного типу лінзи. Найбільш широко поширені сферичні, завдяки високій оптичній точності і м'якому візуальному сприйняттю. Прямі та дугові вже майже не зустрічаються в продажу, оскільки можуть кілька спотворювати кут огляду. За кольором фільтри теж відрізняються і найчастіше бувають помаранчевими або рожевими, що краще позначається на контрастності і чіткості панорами, підсилює видимість всіх нерівностей засніженого схилу.

Для штучного освітлення більше підходять жовті, а в умовах яскравого сонячного світла часто використовуються чорні. Правильно підібрана маска також повинна забезпечувати комфорт в носінні. Вона повинна щільно охоплювати особа, але в той же час не повинна завдавати незручностей. Необхідно звернути увагу, чи не здавлює вона голову, не утруднює чи дихання. Ширші ремінці в цьому відношенні краще розподіляють навантаження і дозволяють зручно зафіксувати маску під шоломом і без нього. Всі види лижних масок оснащені спеціальною системою вентиляції. Це запобігає процес запотівання лінз під час експлуатації маски. Уникнути появи конденсату на фільтрах дозволяє або спеціальне внутрішньо покриття, або маленькі отвори в конструкції. Іноді використовується подвійна лінза з повітряним прошарком.

 

Лижна маска жіноча - купити (Київ) на Provocator.ua.

Наш спеціалізований інтернет-магазин пропонує великий асортимент спортивного приладдя та професійної спортивної екіпіровки для різних видів спорту та туризму. Крім того, у нас можна знайти все необхідне для всієї родини - чоловіча, жіноча, дитячий одяг та аксесуари від провідних зарубіжних виробників. На усі товари передбачений порядок надання гарантійного обслуговування, а оплата і доставка здійснюється по всій Україні будь-яким зручним способом. Крім того, наш сервіс підтримує цікаву програму знижок і акцій для своїх покупців, а також проводить сезонні розпродажі, що дозволяє зробити Ваші покупки максимально комфортним і вигідними. Після простої реєстрації на сайті ми зможемо тримати Вас в курсі останніх акційних пропозицій. Якщо виникли питання - наш фахівець завжди готовий надати детальну консультацію за безкоштовним номером, вказаним на сторінці.