Жіночі дорожні сумки з доставкою по всій Україні. Збори в подорож - дуже приємні турботи, в голові - тільки солодке передчуття відпочинку. Складання списків, перекладання речей з однієї стопки на іншу, моніторинг інтернету в пошуках Лайфхак. І тут настає момент укладання речей в сумку. Сортування, відкидання непотрібного і потрібного, суперечки про те, що друге рушник зайве, а крем для засмаги можна купити на місці. Знайоме, правда? Тоді ви потрапили на потрібну сторінку! Пропонуємо вам місткі і стильні дорожні жіночі сумки.
Дорожні сумки

Дорожні сумки

Фильтры:
Бренд
Цвет
Размер
Сортировка

Особливості дорожніх сумок.

Сумки легкі самі по собі, так що не буде відчуття, ніби ви тягнете за собою цілу шафу. Пошиті з цупкої тканини, яка не порветься, але і не деформується під вантажем. Мобільні та зручні в транспортуванні завдяки тому, що мають ручки як для вертикального, так і горизонтального переміщення, і одну фіксовану ручку, яка висувається на потрібну висоту. Роликові коліщатка, завдяки яким сумку можна спокійно везти, а не носити в руках. Якщо ви любите брати з собою багато речей, і привозити з відпочинку сувеніри та подарунки, точно купуйте жіночу дорожню сумку, адже вони об'ємні і дуже місткі, незважаючи на гадану легкість і компактність.
 

Вибираємо жіночу дорожню сумку.

Придивіться до самих моделям - настільки вони продумані, сучасні та неймовірно зручні, а ще стильні, яскраві і точно припадуть до душі представницям прекрасної статі. Крім того, що вони пошиті з цупкої тканини, призначеної спеціально для дорожніх сумок, так ви ще можете вибрати цікаву забарвлення, якщо не хочете купувати сумку стандартного темного кольору. Ще кожна сумка має три ручки - дві тканинних (горизонтальна і вертикальна) і одна фіксується, ручка телескоп. Є зовнішні кишені, в них зручно класти документи, і ремені для стяжки, якими можна надійно зафіксувати багаж, і сумка не буде здаватися «роздутою». І нарешті, вони такі легкі самі по собі, їх вага менше 4 кг, а вмістити можуть всі ваші сукні, і взуття, і друге рушник.