Кросівки жіночі (Київ і вся Україна). Тим, хто перейнявся вибором підходящої пари кросівок, варто розібратися з тим, які основні параметри слід враховувати. Для того щоб кросівки виконували свої функції і забезпечували хорошу амортизацію стопи, комфортний біг необхідно розібратися в цьому, перед тим як ви зберетеся купити жіночі кросівки (Київ).
Кросівки

Кросівки

Фильтры:
Бренд
Цвет
Размер
Сортировка

Як вибрати жіночі кросівки.

Підбирати кросівки потрібно під особливості стоп, вид тренувань і поверхню, на якій планується їх експлуатація. Ключовим моментом в розподілі навантаження на зв'язки і суглоби в процесі активного бігу є тип зводу стопи, так звана пронация. Вона може бути нейтральною, тобто плоскою, що зустрічається найчастіше. Може бути ще гіперпронація, при якій звід стопи доводиться на внутрішню частину і гіпопронація - коли недостатній прогин стопи надто завалює її назовні. Люди з гіперпронаціей часто страждають плоскостопістю, яке збільшує навантаження на коліна і спину.

У такому випадку потрібно вибирати професійну модель, що підтримує стопу і уникати моделей з потужною амортизацією і занадто твердої колодкою. Гіпопронація супроводжується сильним навантаженням на гомілку, як наслідок недостатньої гнучкості стопи. Тут потрібно вибирати кросівки з посиленою амортизацією і технологічним переходом від п'яти до носка в підошві. Щоб визначити власний тип зводу стопи, досить просто залишити слід мокрою стопою на щільному папері. Занадто вузький перехід від п'яти до носка буде свідчити про гіперпронаціі, занадто широкий - про гіпопронаціі.

 

Різновиди кросівок.

Типи кросівок умовно поділяються на тренери (для довгих дистанцій), змагальні, мінімалістичні і позашляхові. Кросівки для тренувань забезпечують хорошу амортизацію за рахунок великої кількості піни, універсальні і призначені для бігунів на тривалих пробіжок. Змагальні поділи з мінімальним рівнем підтримки стопи, марафонка і напів-марафонка використовуються в основному на змаганнях для проходження коротких дистанцій. Мінімалістичні призначені для спеціальних тренувань стопи і поліпшення техніки бігу. Вони імітують максимально природний біг стопи, створюючи ефект бігу босоніж, а тому підходять тільки для професійних занять.

У разі, коли потрібні кросівки для бігу не по асфальту, а по пересіченій місцевості, для парку або гірських ландшафтів, краще купити жіночі кросівки (Україна) для внедорожья або так звані трейловие кросівки. Такі моделі мають посилені протектори і надійно захищають від сльоти і пошкоджень. Вони підходять також і для зимових пробіжок. Приміряючи обрану пару, слід звернути увагу, наскільки щільно зафіксована стопа в п'яті. Стопа не повинна рухатися всередині кросівка і відчувати дискомфорт. Відстань від носка кросівок до великого пальця ноги повинно бути 5-10 мм, що буде давати на 1-15 розміру кросівка більше від звичного розміру повсякденного взуття. Саму ж примірку краще здійснювати ввечері, коли нога злегка збільшена в розмірі.