Зимові чоловічі куртки. З настанням холодів для всіх приходить саме час потурбуватися вибором хорошої зимової куртки. І, звичайно ж, основними показниками, які ми хочемо поєднати в своїй покупці, є зручність, практичність і відповідний температурний режим. Перш, ніж купити чоловічу зимову куртку, варто спочатку врахувати, що така тепла річ НЕ буде доречна для переміщення від порога до машини і навпаки.

Зимові куртки

Зимові куртки

Фильтры:
Бренд
Цвет
Размер
Сортировка

Чоловічі зимні куртки.

 

Необхідно звертати увагу на те, щоб річ не заважала і не сковував рухів, не була важкою або мала занадто вузький крій. Довжина виробу може варіроватся і тут слід пологатся толко на власні переваги. Капюшон з затажкамі стане незамінні в вітряну погоду і заметіль. Вибираючи куртки чоловічі (Київ), зверніть увагу що деякі моделі мають невелику ступінь мембрани, що дає виробу вітро- і вологозахисні властивості.

Плюси і мінуси натуральних і синтетичних матеріалів.

Вироби з пуховою наповнювачем традиційно прийнято вважати кращими і теплішими. Такі куртки чоловічі купити можна і в нашому інтернет магазині але, варто знати що, технології виробництва тканин не стоять на місці. Пух безперечно є теплим матеріалом для наповнення одягу але, в той же час через те, що він натуральний до нього і більш педантично потрібно відноситься. Прання тільки делікатна або навіть хімчистка. Рано чи пізно з швів все рівно почнуть лізти пір'я. У деяких людей може бути алергія. Такі куртки довше висихають.


З іншого боку вироби з синтетичним наповнювачем. Перевагами можна вважати практичність і кращою зносостійкість. Можливість прання в домашніх умовах. Купити зимової чоловічу куртку з полиестровим наповнювачем в наш час іноді буде кращим рішенням. Сучасні технології дозволяють надати цій тканини відмінні теплові показники і навіть впровадити в неї мембрану, що додасть влаговиводящие властивості.