Купити чоловічі гірськолижні штани можна в нашому інтернет-магазині, де представлений одяг кращої якості. Штани такого плану повинні запобігати попаданню вологи і в той же час легко відводити випаровування. Тому важливо такі купити штани гірськолижні, які будуть відповідати всім вимогам. Від гірськолижного одягу залежить те, наскільки людина буде комфортно почувати себе під час катання на лижах чи сноуборді.

Гірськолижні штани

Гірськолижні штани

Фильтры:
Бренд
Цвет
Размер
Сортировка

Якими повинні бути штани зимові гірськолижні.

За рахунок використання різних матеріалів штани для гірськолижного спорту повинні володіти такими характеристиками:

- водонепроникні;
- легкі;
- еластичні;

У тих місцях, які піддаються зовнішньому впливу (простіше кажучи, на які припадає падати) в деяких моделях є додатковий захист. Це може бути рифлена або щільна тканина, поролон, знімні або вшиті щитки. Штани чоловічі гірськолижні повинні складатися з двох або трьох шарів. Зовнішній - це захист від вітру і вологи. Часто в одязі для гірськолижного спорту використовуються мембранна тканина, яка виконує додаткову захисну функцію. Середній шар служить для збереження тепла. В якості наповнювача можу використовувати тільки синтетичні матеріали. Синтетичний утеплювач, яким наповнюють штани чоловічі сноубордические, вважається більш практичним і вимагає менше догляду. Внутрішній шар служить для відведення вологи. Використовуються синтетичні і напівсинтетичні тканини, які здатні увібрати піт і швидко висохнути. Варто віддавати перевагу тим моделям, кишені яких закриваються не на липучки, а на змійки.

Як підібрати штани для сноуборду і для гірських лиж.

Перш ніж купити сноубордические штани, варто вивчити, за якими критеріями вони вибираються. У поясі штани такого плану повинні бути вільними, не утрудняти руху. Друге - штани підбираються високі, щоб під час нахилів спина залишалася закритою. Слід звернути увагу на ярлики, де вказується паровиводімость і влагонепроницаемость. Для новачків і любителів варто вибрати ті, у яких ці показники дорівнюють 5000/5000. Для професіоналів краще шукати сноубордические штани чоловічі, у яких ці параметри вище. Необхідно також звернути увагу на спеціальний крій в районі колін. Він робиться спеціальним чином для того, щоб в цій частині штани не відвисали і не розтягувалися, а також не закрепощали руху. За колірною гамою кожен може вибрати відповідно до своїх вимог. Для любителів яскравих забарвлень підійдуть жовті, зелені, червоні, блакитні. Для тих, хто віддає перевагу класиці - чорні або білі.