Чоловічі головні убори в інтернет-магазині Провокатор. Вибір головного убору є важливою деталлю будь-якого часу року і часто стає вельми скрутним і клопіткою процесом. Щоб захистити себе від суворих морозів або палючого, дотримуючись гармонійність образу, слід вибирати головні убори з особливою уважністю. На таких важливих аксесуарах як шапка, кепка, балаклава або навіть гірськолижний шолом не варто економити.
Головні убори

Головні убори

Фильтры:
Бренд
Цвет
Размер
Сортировка

Особливості вибору головного убору.

Які ж деталі важливо враховувати перш, ніж купити головний убір чоловічий, розберемося разом. Ми часто зустрічаємо в продажу трикотажні шапки дрібної в'язки, які сьогодні дуже популярні. Але звертаючи увагу на таку модель, необхідно пам'ятати, що вона створює візуальний ефект здавленості голови, а тому підійде переважно чоловікам з овальною формою обличчя. Досить універсальної можна вважати трикотажну шапку грубої в'язки з манжетом. Такий варіант добре виглядає і створює більш мужній характер чоловічого обличчя, завдяки великій фактурі тканини. Така модель не деформує образ голови і не створює ефекту здавленості. Сюди ж можна віднести і моделі з візерункової в'язкою.
 

Примірка і використання.

Носити головні убори чоловічі теж треба правильно. Недоречним буде висока посадка шапки, а й надто низько натягнута закриє лінію брів. Для пропорційного розміщення головного убору можна орієнтуватися на відстань від краю підборіддя до кінчика носа, яке повинно дорівнювати відстані від кінчика носа до початку шапки. У такому випадку всі акценти особи будуть розставлені правильно, а образ буде гармонійним і збалансованим. Якщо потрібна шапка спортивного стилю, то і одяг відповідно тут повинна бути спортивної. До того ж важливим фактором буде поєднання головного убору з шарфом. Краще звичайно купувати комплект, щоб не витрачати час на пошук відповідників за стилем, забарвленням і фактурою тканини.